Mobirise
Tabletki na tarczyce

Tarczyca

Tabletki na tarczyce


Thyrolin to innowacyjny suplement diety wspierający zdrowie tarczycy. Bogata formuła produktu obejmująca aż 13 naturalnych składników zaowocowała postaniem unikatowego środka wspomagającego produkcję hormonów tarczycy.

Thyrolin przyspiesza tempo przemiany materii oraz poprawia trawienie. Ponadto zwiększa uczucie sytości, dzięki czemu przyczynia się do redukcji masy ciała. Produkt pomaga także utrzymać prawidłowy poziom cukru i cholesterolu we krwi. Thyrolin to środek działający wielopłaszczyznowo, co sprawia, że doceniają go osoby z niedoczynnością tarczycy, jak również osoby chcące zadbać o zdrowie tego ważnego gruczołu... Czytaj więcej na stronie producenta

Suplementy wposmagające zapobieganie chorobom tarczycy

Pojawienia się chorób związanych z tarczycą i wolem endemicznym można uniknąć, stosując suplementy diety zawierające jod. Główną rolą prezentowanego pierwiastka śladowego jest udział w tworzeniu hormonów tarczycy.
Alternatywne środki zmniejszające prawdopodobieństwo rozwoju chorób tarczycy obejmują suplementy pochodzenia roślinnego. Jedną z najbardziej przydatnych roślin tarczycy jest biały pięciornik, a raczej jego część korzeniowa. Oparte na nim leki pomagają ustabilizować pracę gruczołów dokrewnych i nasycają organizm flawonoidami.
Najczęstszym skutkiem ubocznym stosowania pięciornika są negatywne reakcje o charakterze alergicznym. Główne przeciwwskazania obejmują indywidualną nietolerancję.

Należy również wziąć pod uwagę, że:
Preparaty jodu są przyjmowane po posiłkach, popijając znaczną ilością płynu. Dla dziecka wskazane jest wcześniejsze rozpuszczenie leku w mleku lub soku;
Stosowanie takich leków w profilaktyce odbywa się najczęściej w ciągu dwóch do trzech lat, jeśli istnieją specjalne wskazania, a następnie przez całe życie;
Przy ciągłym i częstym stosowaniu, jeśli obserwuje się przyzwyczajenie do składników, możliwe jest zwiększenie dawki lub dołączenie innego leku;
Preparaty pochodzenia roślinnego należy przyjmować w kursach, których czas trwania wynosi zwykle kilka miesięcy.
Suplementy biologiczne przeznaczone do zapobiegania chorobom tarczycy można warunkowo sklasyfikować według substancji czynnej.

O NAS

Portal internetowy legalnie-suplementy.pl nie jest sklepem internetowym. Na stronie znajdują się wyłącznie linki i opisy wyselekcjonowanych ofert  producentów suplementów diety oficjalnie zgłoszonych do obrotu na terenie Polski. 

ŚLEDŹ NAS