portfolio web templates
Mobirise

Tabletki na powiększanie piersi

ProBreast Plus to optymalny zestaw na powiększanie piersi składający się z suplementu diety oraz kremu. Produkt zawiera wysokiej jakości składniki, które gwarantują maksymalne efekty kuracji.

Zestaw przeznaczony jest dla kobiet, które chcą w naturalny i bezpieczny sposób powiększyć rozmiar swoich piersi. Producent zapewnia, że Jego regularne stosowanie pozwala już po kilku tygodniach uzyskać znaczące zmiany... Czytaj więcej na stronie producenta

Dzisiaj, kto po prostu nie zajmuje się kwestiami powiększania piersi. Statystycznie jest to najpopularniejsza operacja na świecie. Ale nie wszyscy mogą uczestniczyć w tej interesującej sprawie. Chirurdzy plastyczni mieli tu najwięcej szczęścia. A co z farmaceutami, naturopatami i po prostu sympatykami? Chęć dotknięcia symbolu kobiecości przynajmniej radą i przyczynienia się w tym kierunku sprawiła, że cała światowa Farmacja, wszyscy uzdrowiciele, zielarze i Czarownicy wymyślili własne przepisy.

Przyjrzyjmy się najczęstszym alternatywnym metodom powiększania piersi i zobaczmy, czy są skuteczne, czy szkodliwe. Rynek alternatywnych środków obiecujących powiększenie piersi w domu oferuje następujące opcje: tabletki na powiększenie piersi; preparaty na bazie roślin; specjalnie opracowane kompleksy ćwiczeń; Kremy i płyny do powiększania piersi; spiski, medytacje, autotreningi i inne techniki psychologiczne. Tabletki na powiększenie piersi z wymienionych metod są najbardziej rozpowszechnione tabletki na powiększenie piersi.
Niestety, z medycznego punktu widzenia tę metodę można również nazwać najbardziej niebezpieczną dla zdrowia. Porozmawiajmy o nim bardziej szczegółowo. Farmaceutyki stosowane przez" uzdrowicieli " do powiększania piersi to nic innego jak doustne środki antykoncepcyjne. Oznacza to, że leki zawierające żeńskie hormony płciowe. Wydaje się, że ich zastosowanie jest uzasadnione: szukamy odpowiedzi na pytanie: "jakie hormony mogą pomóc w powiększeniu piersi?"i natychmiast znajdujemy odpowiedź: progesteron-hormon ciążowy; estrogen-odpowiedzialny za powiększenie piersi; prolaktyna – przygotowuje piersi do karmienia.

Mówiąc najprościej, ta klasa leków opiera się na chemicznych analogach tych hormonów i ich interakcjach. Ale to nie takie proste. Nowoczesne doustne środki antykoncepcyjne to leki opracowane w celu leczenia niektórych chorób ("Małe piersi" nie należą do nich). Zawierają dawki hormonów niezbędne do rozwiązania zadań. Są to minimalne dawki, które nie wpływają na takie cechy ciała, jak rozkład tłuszczu podskórnego, rozmiar i kształt gruczołów.
Rzeczywiście, taki element jak "powiększenie piersi" znajduje się na liście skutków ubocznych każdego hormonalnego środka antykoncepcyjnego. Ale częstość występowania tego efektu ubocznego wynosi około 5 przypadków na 1000. Oznacza to, że Twoje szanse wynoszą około 0,5%. Czy warto ryzykować? A jeśli weźmiesz pod uwagę, że ten wzrost jest zawsze niewielki (w tym samym rozmiarze!) i ustępuje po odstawieniu leku? Nawiasem mówiąc, szanse na uzyskanie bólu piersi, któremu nie towarzyszy wzrost wielkości, są znacznie wyższe — około 5%.

Jeśli masz pomysł, że zwiększenie dawki pomoże osiągnąć pożądany rezultat, pamiętaj, że estrogen odpowiedzialny za rozmiar piersi może spowodować odwrotny skutek w przypadku przedawkowania. Pamiętaj, że doustne środki antykoncepcyjne są poważnymi lekami, które mogą rozwiązać poważne problemy. I tylko lekarz może Ci je polecić na podstawie testów. I nie do powiększania piersi. Preparaty ziołowe i dieta na powiększenie piersi środki na bazie roślin (tutaj możesz również włączyć "dietę na powiększenie piersi"), zgodnie z ideą autorów, musiałyby działać na podobnej zasadzie. Rośliny będące podstawą tej metody zawierają fitoestrogeny-substancje, które po spożyciu "zamieniają się w aktywne hormony". Fitoestrogeny znajdują się w kwiatach rumianku, zbożach, chmielu, kapuście, marchwi, granatach, uprawach soi... niektóre z tych roślin są z powodzeniem stosowane w leczeniu chorób kobiecych.

Ale żaden z nich nie zawiera ilości hormonów, które mogłyby w jakiś sposób wpłynąć na rozmiar i kształt piersi. Nie jest to kompensowane przez wydłużenie czasu przyjmowania. Nawiasem mówiąc, zalecany przez" uzdrowicieli " maksymalny czas przyjmowania leków opartych na fitoestrogenach wynosi dwa lata. Nie osiągniesz powiększenia piersi, ale w tym czasie możliwe jest uzyskanie zapalenia żołądka i innych problemów trawiennych, zwłaszcza jeśli nie kontrolujesz dawek. Powiększanie piersi i ćwiczenia dzisiaj nawet w poważnych światowej klasy centrach fitness można znaleźć instruktorów fitness, którzy opracują dla ciebie spersonalizowany program powiększania biustu. We współczesnym świecie prawdopodobnie nie ma ludzi, którzy nie byliby świadomi, że gruczoł sutkowy nie zawiera mięśni, a zatem nie można go "napompować" (podciągnąć, powiększyć).

Dlatego adepci tej techniki podążają inną ścieżką. Zakłada się, że ćwiczenia fizyczne doprowadzą do zwiększenia mięśni piersiowych, co stworzy iluzję bardziej obszernego biustu. Po tym następuje rozczarowanie. Bez przyrostu masy ciała zwiększenie objętości mięśni nie jest możliwe. Każdy profesjonalny, szanujący siebie i swoją pracę Instruktor fitness powie ci o tym. Niezaprzeczalne jest to, że trening mięśni prowadzi do ich wzmocnienia i zagęszczenia. Wyszkolone ciało (rozłożone ramiona, postawa, lekki chód) z małą klatką piersiową będzie wyglądać bardziej harmonijnie niż niewytrenowane ciało z dokładnie taką samą małą klatką piersiową.

Aktywność fizyczna (umiarkowana i nie wchodząca w konflikt ze wskazaniami medycznymi) ma tylko pozytywny wpływ zarówno na zdrowie, jak i atrakcyjność, chociaż nie wpływa w żaden sposób na rozmiar piersi. Spróbuj, osiągnij wynik, a może wydaje ci się, że piersi nie są tak małe. Krem do powiększania piersi Krem do powiększania piersi jest najłatwiejszym z alternatywnych sposobów. Używasz go podczas wieczornej i / lub porannej toalety i czekasz na wynik. Najczęściej kremy te zawierają substancje drażniące, które powodują przepływ krwi do leczonego obszaru.

Co z kolei stwarza poczucie zwiększonej objętości. Rzeczywisty wzrost, oczywiście, nie występuje, a nawet uczucie znika wkrótce po zastosowaniu. Jedynym niebezpieczeństwem, jakie może być ta metoda, jest występowanie alergii na jakiekolwiek składniki kremu. Niektórzy producenci twierdzą, że ich krem powiększający piersi zawiera hormony, które po nałożeniu na skórę działają miejscowo. W tym przypadku obowiązują wszystkie zasady charakterystyczne dla tabletek hormonalnych. Tyle że oficjalna nauka nie wykorzystuje hormonów do powiększania piersi.

Oznacza to, że nakładasz na siebie niesprawdzony lek o nieznanych konsekwencjach. I bardzo dobrze, jeśli producent jest po prostu nieuczciwy, a jedyne zawarte w nim hormony to te na etykiecie. W przeciwnym razie konsekwencje zdrowotne mogą być bardzo poważne.

O NAS

Portal internetowy legalnie-suplementy.pl nie jest sklepem internetowym. Na stronie znajdują się wyłącznie linki i opisy wyselekcjonowanych ofert  producentów suplementów diety oficjalnie zgłoszonych do obrotu na terenie Polski. 

ŚLEDŹ NAS