free website builder
Tabletki na linido

Femin Plus

Tabletki na libido u kobiet

Femin Plus to skuteczny produkt stymulujący wzrost libido u kobiet i mający dobroczynny wpływ na poprawę ogólnego stanu zdrowia u każdej kobiet. W skład produktu wchodzą wysokiej jakości składniki, które efektywnie regulują gospodarkę hormonalną.

Stosowanie produktu zdecydowanie zwiększa ochotę na seks, zapewnia większe pobudzenie, skutecznie redukuje suchość pochwy oraz zmniejsza wahania nastroju w trakcie trwania miesiączki...
Czytaj więcej na stronie producenta

Obniżone libido

Nowoczesny styl życia prowadzi do ciągłego stresu, doświadczeń, które negatywnie wpływają na zdrowie kobiety. Może więc obniżyć libido, stopień przyjemności z intymnych związków. Aby zaradzić tej sytuacji, istnieje kilka metod, z których jedną z głównych jest stosowanie leków zwiększających libido u kobiet. Zapoznaj się z ich efektem, zasadami wyboru. Przyczyny spadku libido u kobiet zarówno kobiety, jak i mężczyźni są podatni na zmniejszenie pożądania seksualnego lub libido. Intymność nie przynosi przyjemności, pasja zanika. Przyczyny zmniejszenia potencji kobiet są czynnikami psychologicznymi i fizjologicznymi: zmiany równowagi hormonalnej – w kobiecym ciele jest również męski hormon płciowy testosteron. Jeśli spadnie (na przykład z powodu przyjmowania leków hormonalnych), wówczas zmniejsza się popęd płciowy. Aktywne wytwarzanie hormonu prolaktyny, który neutralizuje działanie testosteronu, może spowodować spadek libido. Jego synteza jest aktywna podczas ciąży, karmienia piersią. Po pewnym czasie hormony są zrównoważone, libido wzrasta..

O NAS

Portal internetowy legalnie-suplementy.pl nie jest sklepem internetowym. Na stronie znajdują się wyłącznie linki i opisy wyselekcjonowanych ofert  producentów suplementów diety oficjalnie zgłoszonych do obrotu na terenie Polski. 

ŚLEDŹ NAS