Kamagra - skuteczny środek na potencję?

                                                       Na początek odrobinę naukowych faktów:

Producent Kamagry zapełnia, że Kamagra jest środkiem stosowanym w leczeniu zaburzeń erekcji. Cytrynian sildenafilu jest silnym i selektywnym inhibitorem fosfodiesterazy specyficznej dla cGMP typu 5 (PDE5). Fizjologiczny mechanizm erekcji prącia polega na uwalnianiu tlenku azotu (NO) w ciele jamistym podczas stymulacji seksualnej.
Tlenek azotu aktywuje enzym cyklazę guanylanową, co prowadzi do podwyższonego poziomu cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP), rozluźnienia mięśni gładkich ciała jamistego i zwiększonego przepływu krwi w penisie. W podnieceniu seksualnym miejscowe uwalnianie NO pod wpływem syldenafilu prowadzi do zahamowania PDE5 i wzrostu poziomu cGMP w ciele jamistym, co powoduje rozluźnienie mięśni gładkich i zwiększony przepływ krwi w ciele jamistym. Stosowanie syldenafilu w zalecanych dawkach jest nieskuteczne przy braku stymulacji seksualnej.
Kamagra nie ma wpływu na ostrość wzroku, wrażliwość na światło, ciśnienie wewnątrzgałkowe ani średnicę źrenicy.
Tabletka w dawce 100 mg nie ma wpływu na aktywność ruchową ani morfologię plemników, gdy jest przyjmowany raz.
Charakterystyka toksykologiczna tabletki:
Środek należy do prawie nietoksycznych substancji. Nie działa miejscowo. Nie ma działania teratogennego i embriotoksycznego, nie ma działania immunotoksycznego i uczulającego.
Kamagra to produkt medyczny stworzony dla mężczyzn. Jego działanie ma na celu uśnięcie różnych zaburzeń erekcji. Jednym z największych producentów jest AJANTA PHARMA IND. Ale na rynku jest ogromna ilość podróbek których nie da się odróżnić od oryginału. Wiele nielegalnych aptek internetowych sprzedaje placebo, czyli tabletki bez jakich kol wiek środków działających.

                                                                      Jakie plusy Kamargy?

Kamagra jest produkowany na bazie cytrynianu sildenafilu i jest sprzedawany w dwóch rodzajach:

*tabletki 50 miligramów;
*tabletki 100 miligramów.
Czy ten preparat jest skuteczny?

Teoretycznie można powiedzieć, że Kamagra ma szeroki zakres działania. Producent zapełnia, że Kamagra jest w stanie wyeliminować wszelkie objawy zaburzeń erekcji, od niskiego libido po wczesnego wytrysku.

                                                                Negatywne skutki stosowania Kamagry :

Reakcja organizmu na Kamagrę może być negatywna w trzech przypadkach:
*w przypadku ograniczeń, które zignorowałeś;
*przy podnoszeniu zalecanych przez specjalistę dawek;
*przy niekontrolowanym stosowaniu leku.

Lista działań niepożądanych jest szeroka. Obejmuje reakcję organizmu ze strony układu płciowego, układu moczowo-płciowego, układu odpornościowego, funkcji rozrodczych, układu sercowo-naczyniowego, narządów węchu i słuchu, a także przewodu pokarmowego.

Niektórzy lekarze podkreślają, że Kamagra ma syntetyczny skład, co zapewnia 100% skuteczność działania. Cytrynian sildenafilu należy do grupy inhibitorów .
Z drugiej strony cytrynian sildenafilu jest w stanie wyrządzić znaczne szkody Twojemu ciału. W przypadku problemów zdrowotnych nie działa w sposób pozytywny, ale negatywny. Jeśli masz okazję, radzimy najpierw wypróbować działanie suplementów na bazie roślin: 

SUPLEMENTY NA POTENCJE

Suplementy dla męszczyzn
Eron Plus

Eron Plus to naturalna formuła przeznaczona dla mężczyzn mających problemy z erekcją. Rewelacyjne połączenie dwóch produktów sprawia, że stosowanie Eron Plus przynosi zadowalające efekty w krótkim czasie. Eron Plus to genialne rozwiązanie dla mężczyzn, którzy są niezadowoleni ze swojej seksualnej sprawności i pragną czerpać jeszcze większą przyjemność w łóżku...Czytaj więcej na stronie producenta

Semaxin

Producent zapewnia, że Semaxin to naturalny i bezpieczny dla organizmu sposób na wpieranie  procesu spermatogenezy (produkcji spermy), poprawę jakości nasienia oraz zwiększenia jego objętość. Suplement podnosi libido, a także eliminuje zaburzenia erekcji. Dodatkowo Semaxin stymuluje proces produkcji testosteronu – najważniejszego męskiego hormonu płciowego. Spadek poziomu tego hormonu zauważalny jest wraz z wiekiem, a zadaniem Semaxinu jest niwelowanie skutków tego procesu... Czytaj więcej na stronie producenta

O NAS

Portal internetowy legalne-suplementy.pl nie jest sklepem internetowym. Na stronie znajdują się wyłącznie linki i opisy wyselekcjonowanych ofert  producentów suplementów diety oficjalnie zgłoszonych do obrotu na terenie Polski. 

ŚLEDŹ NAS

Created with ‌

HTML Builder