simple site maker
Suplementy diety opinie

Do czego służą suplementy diety?

Prawie wszyscy producenci suplementów biologicznych wskazują obszar zastosowania swoich produktów na przedniej części opakowania. Na przykład dla zdrowia prostaty lub przyspieszenia procesów spalania tłuszczu. Ale bezpośrednio w instrukcji lista wskazań składa się zwykle z jednego punktu-źródła substancji bioaktywnych, które dostają się do organizmu w niewystarczającej ilości:
flawonoidy;
garbnik;
saponiny;
antocyjanów;
karotenoidów;
fitoncydów;
kwasów organicznych i innych.
Rzeczywiście, przyjmowanie suplementów diety pomaga uzupełnić zapasy wielu przydatnych substancji, szczególnie w przypadku irracjonalnej, niezrównoważonej diety. Producenci wzbogacają skład makro-i mikroelementów, witamin rozpuszczalnych w tłuszczach i wodzie, ekstraktów z roślin leczniczych. W trakcie ich kursu eliminowany jest niedobór bioaktywnych związków organicznych i nieorganicznych.

O NAS

Portal internetowy legalnie-suplementy.pl nie jest sklepem internetowym. Na stronie znajdują się wyłącznie linki i opisy wyselekcjonowanych ofert  producentów suplementów diety oficjalnie zgłoszonych do obrotu na terenie Polski. 

ŚLEDŹ NAS